Avast Cleanup

11.2.162.0
oy
0

Eski dosya ve uygulamaları silerek bilgisayarınızı forma sokun

98.9k

Bu uygulamayı oyla

Tüm dünyada on yıldan fazla süredir etkili ve ücretsiz antivirüs yazılımıyla milyonlarca cihazı koruduktan sonra, ünlü AVAST Software şirketi benzer etkinlikte bir bilgisayar bakım aracını geliştirdi.

İsmi Avast Cleanup, ve daha rahat çalışabilmesi için ekstra alan oluşturarak herhangi bir bilgisayarı optimum seviyeye getirmek için tasarlandı. Daha spesifik olmak gerekirse uygulama üç ana başlığa dayalıdır: eski dosyaları temizlemek, performansı optimum seviyeye çıkarmak ve bakım işlerini programlamak.

Avast Cleanup sabit diskinizde boşuna yer kaplayan her türlü çöp ve artık dosyalardan kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda izleme geçmişini, indirmeleri ve tüm tarayıcılardan gelen çerezleri de temizler. Söz konusu performans olduğunda ise bu uygulamayla hangi programların başlangıçta çalıştırılacağına ve bilgisayar yazılımınızın çoğunun ayarlarının düzenlenmesine karar verebilirsiniz.

Elle bilgisayarınızı optimum seviyeye getirmek için yeterli zamanınız yoksa, Avast Cleanup uygulamasını sabit sürücüyü temizlemek amacıyla otomatik işleri programlamak için de kullanabilirsiniz. Uygulama, bilgisayarınızdaki zayıf noktaları belirlediğinde sizi bilgilendirmek için tavsiye edilen alarm sistemini etkinleştirebilirsiniz.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonu 14 gün boyunca tam işlevseldir.

Uptodown X